28 жовтня 2015 року в актовій залі 5-го корпусу Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського відбувся щорічний конкурс «Найкреативніший студент КрНУ – 2015».Цей конкурс став традиційним у мистецько-культурному житті університету як своєрідний кастинг для підготовки до участі у міському конкурсі «Студент року». У ньому були визначені переможці за номінаціями «Найкреативніший лідер» та «Найкреативніша програма команди».

За ці звання боролися найталановитіші представники факультетів: Катерина Нікітіна – студентка третього курсу Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління, Лілія Сухина – студентка другого курсу факультету економіки і управління, Олексій Кійко – студент другого курсу Інституту механіки і транспорту, Аліна Мошенець – студентка четвертого курсу факультету електроніки та комп’ютерної інженерії, Богдана Моргун – студентка другого курсу факультету природничих наук та Ярослав Лук’янець – студент четвертого курсу факультету права, гуманітарних і соціальних наук. Кожен з учасників мав власну команду та групу підтримки.

Згідно з положенням про проведення конкурсу кожний учасник мав підготувати візитну картку університету, презентувати соціальний проект і продемонструвати власні таланти в Х-факторі. Також важливий внесок зробили групи підтримки, підготувавши веселі виступи з піснями, плакатами та атрибутами команди. Кожен з конкурсів був обмежений за часом, а за порушення ліміту віднімалися бали, що тільки розпалювало атмосферу напруженої боротьби.

Для оголошення результатів і нагородження на сцену запросили шановне журі. Всі кандидати зі своїми командами, які не набрали достатню кількість балів, були нагороджені грамотами за активну участь у творчому конкурсі «Найкреативніший студент КрНУ».

Перемогу в номінації «Найкреативніший лідер» здобула запальна та яскрава Катерина Нікітіна, яка під час усієї конкурсної програми вражала глядачів винахідливістю та почуттям гумору. Титул «Найкреативнішої команди» отримали студенти факультету природничих наук на чолі з Богданою Моргун. Переможцям вручили солодкі подарунки та золоті статуетки у вигляді зірки.

Журі зазначило, що цьогорічний конкурс креативних студентів став найкращим та ай вражаючим за останні роки, команди настільки добре підготували програми виступів та соціальні проекти, що визначити серед них переможців було дуже складним завданням. Висловивши подяку учасникам та вболівальникам, члени журі оголосили завершення конкурсу та привітали всіх з наступаючим святом студентів.

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 821 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress