Справжнім початком весни для студентства КрНУ стала не дата в календарі, а відкриття мистецького фестивалю «Студентська весна КрНУ – 2018». Цьогоріч І тур фестивалю проходив під гаслом – «Гумор для студента – джерело енергії та наснаги», тож наші запальні та веселі студенти почували себе як риба у воді.

Студентська весна ФЕУ
Жартівливий дует ФЕУ

Усі виступи були пронизані жартами, кумедними історіями зі студентського життя, гуморесками та пародіями, тож зал наповнювала тепла атмосфера усмішок і оплесків.

Студентська весна ФЕКІ
СТЕМ ФЕКІ

“Магія пензля” – ФПГіСН

Учасники фестивалю дивували вокально-хореографічними номерами, яких було досить багато, проте наскільки різними вони були: зворушливі, запальні, сучасні, народні, танцюристи в пуантах і кросівках – усе це можна було побачити на сцені.

Кожна програма мала свою родзинку: тут і світлодіодне шоу, і акробатика, і, навіть, образотворче мистецтво. Отож, наша талановита молодь знайшла чим вразити таку вибагливу публіку та членів журі.

Студентська весна - ІМіТ
Дівочий дует з ІМіТу
Студентська весна - ФПН
Художнє читання. ФПН

Перший тур фестивалю був розділений на два етапи, які проходили 21-го та 22-го березня в актовій залі 5-го корпусу. На кожному з етапів студенти факультетів та інститутів КрНУ демонстрували глядачам і членам журі свої концертні програми.

У цьому році свої концертні програми представили студенти інституту механіки і транспорту, факультету економіки та управління, факультету електроніки та комп’ютерної інженерії, факультету права, гуманітарних і соціальних наук, а також студенти факультету природничих наук.

Оцінювали студентську творчість та кропітливу підготовку до конкурсу члени вельмишановного журі: художній керівник Кременчуцького професійного ліцею ім. Макаренка, хормейстер і режисер Тетяна Григорівна Булат; ведучий прямих ефірів на радіо NRJ Дмитро Самойлик; керівник студії хореографії та пластики «На межі поміж», хореограф Марина Брильова та художній керівник народної вокально-хореографічної студії «Домінанта» Марина Аграмакова.

Студентська весна - ФЕКІ
Виконання авторської пісні. ФЕКІ