Фестиваль талантів, якими поповнився наш університет у 2018 році, відбувся 20 вересня у актовій залі корпусу № 5. Ведучі, до речі теж дебютанти на нашій сцені (студенти 1 курсу,  майбутні – менеджер Наталія Головата,  комп’ютерний інженер Андрій Левченко та інженер транспортних технологій Костянтин Таран), почали захід зі слів:”Студентські роки – найкращі, найцікавіші та даються людині задля того, аби вона могла розкрити максимум своїх талантів і здібностей. І ці здібності можуть проявитися не тільки у навчанні або науці, а й у спорті та у художній творчості.”

І протягом вечора глядачі могли у цьому переконатися неодноразово. За традицією відкрив низку виступів колектив, який першим розпочав свою діяльність на мистецькому просторі нашого ВИШу,  студіо-гурт «Квінтесенція».

 

 

Після цього, на сцену було запрошено дебютантів, яких підтримали оплесками, як найменш за сміливість, але вже після першого блоку їх виступів стало ясно, що молодь до нас прийшла не просто талановита, а вже й підготовлена. Своєю пластикою, артистизмом та завзятістю присутніх вразили танцюристи: Ірина Бузань, Вікторія Самойленко (ФПН) та Олександр Трохимець (ФЕКІ).

 

Першокурсники співали українською та англійською, під фонограму та у супроводі музичних інструментів. Дуже оригінальним виявився виступ Анни Сергієвої (ФПГСН) з піснею «House of gold» у супроводі укулеле. Порадували чудовим виконанням пісень Оксана Горбач, Анастасія Прокоф’єва, Діана Міщенко та вокально-музичний дует Анна Кашкіна та Віталій Сова – усі вони представники  ФПГСН. Отже цьому факультету у 2018 пощастило більше за інших.

Ведучі також познайомили глядачів із постійно діючими колективами КрНУ:

  • Народною вокально-хореографічною студією «Домінанта»,
  • Народним музичним студіо-гуртом «Квінтесенція»,
  • Народною аматорською студіею хореографії та пластики «На межі поміж»
  • та Народним аматорським театром-студією «Лілея».

Всі вони показали присутнім по одному твору зі свого репертуару.

Оскільки цілу виставу учасники театру-студії зіграти в рамках концерту не могли, вони підішли до справи творчо – і представили глядачам відеоролик з фотографіями та фрагментами відеозаписів спектаклей. Їх презентація колективу пройшла весело  і була тепло прийнята присутніми.

 

 

Важливою частиною фестивалю дебютантів було нагородження переможців обласного мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна – 2018». Виконати цю приємну місію було надано начальнику відділу культурно-масової роботи Тамарі Миколаївні Плаксій.

Неважко здогадатися,  що для виконавців звучить, наче музика – звичайно ж  оплески, якими і нагородили дебютантів більш досвідчені аматори та глядачі. Чим все завершилося? Традиційним загальним фото у нашій оновленій актовій залі, яка стала світлішою, комфортнішою та сучасно технічно оздобленою.

 

 

 

 

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6 430 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress