Фінал конкурсу «Королева університету – 2013» продемонстрував первтілення «від пацанки до панянки»

Дивовижна атмосфера, пісні Scorpions, Тіни Тьорнер, байкери на мотоциклах – все це можна було побачити на фінальному шоу «Дивовижне перевтілення: від пацанки до панянки» відкритого конкурсу краси, таланту та інтелекту «Королева університету – 2013», що проходив 5 грудня у міському Палаці культури.

12 фіналісток змагалися за можливість отримати почесне звання, причому половина з них (студентки нашого університету) – за титул «Королева університету», а інші 6 (учениці шкіл та навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Кременчука) – за титули «Принцеса фантазії» та «Принцеса чарівності».

Цьогорічне шоу було підготовлене тільки творчими силами університету, окрім спонсорських колективів. Ведучі конкурсу – студент факультету природничих наук і ведучий прямого ефіру Відкритого радіо Тарас Засядько та студентка факультету економіки та управління Олена Василенко – теж внесли власну родзинку у дійство, пересуваючись по сцені на роликах. Народна студія хореографії і пластики КрНУ «На межі поміж» дарувала глядачам чудову композиції в мексиканському стилі.

Вельмиповажне журі очолив ректор університету, заслужений діяч науки і техніки України Михайло Васильович Загірняк. Також до складу журі увійшли: заступник міського голови Віталій Олексійович Малецький, директор салону краси «Марія Арт-Студіо» Тамара Борисова, директор мережі магазинів «Квітка Колібрі» Михайло Ярина, директор весільної агенції «Весілля-люкс», депутат міської ради Олександр Березянський, директор модельної агенції «Єва» Юлія Радюк, директор радіостанції Європа plus Кременчук Алла Наумчик.

Конкурс «Королева університету – 2013» дарує безцінний досвід учасницям. Хтось із них вперше дефілює, хтось вперше виступає на таку чисельну аудиторію, а для когось взагалі творчий конкурс проходить вперше в житті. І дівчат на конкурсі навчають перемагати і отримувати корисні вміння, які їм знадобляться протягом усього життя.
Найважчий етап змагання, промову, долати допомагала режисер конкурсу, спеціаліст із техніки мовлення та ораторського мистецтва Олена Тімофеєва. Постановкою вальсу займалася хореограф, керівник студії танцю та фітнесу «Дегаже» Анастасія Чижова.

Переможницями конкурсу стали:
— у номінації «Привабливість і грація» (дефіле у спортивних шортах і топіках, де оцінюється граціозність, зовнішня привабливість та пластика) – учасниця під номером 3 Ірина Чекіна, студентка першого курсу факультету економіки та управління, яка прагне бути корисною та допомагати людям, пише вірші та співає;
— у номінації «Краса і талант» (творчий конкурс) – учасниця під номером 11 Ірина Шелейко (гімназія №6);
— у номінації «Шляхетність та жіночність» (дефіле у довгих сукнях та виконання вальсу, де оцінюються вміння триматися (постава) і танцювати у довгій вечірній сукні, а також легка хода на підборах) – учасниця під номером 2 Валентина Хабло, студентка другого курсу факультету природничих наук. Учасниця співає у рок-гурті і мріє записати пісню у професійній студії;
— у номінації «Інтелект і фантазія» (конкурс промов «Багатогранність призначення жінки» зі слайд-презентацією, де оцінюється оригінальність презентації та красномовність) – учасниця під номером 7 Наталія Рідкокаша (коледж КрНУ);
Титул «Принцеса фантазії» отримала учениця КПЛ ім. Макаренка Анастасія Рябошапка під номером 4, яка в майбутньому мріє стати дизайнером одягу.

Одноголосно журі вирішило віддати титул «Принцеса Чарівності» учениці 10-ї школи Діані Пушкарь (№ 10), яка вразила публіку східним танцем із шаллю.

Королевою університету, за підсумками журі, стала учасниця під номером 1 Валерія Кірічко. Це студентка першого курсу факультету права, гуманітарних і соціальних наук. Вона обожнює рок-музику та екстрим, захоплююче танцює та співає. Дивовижне виконання пісні «Rolling in the deep», чуттєва, натхненна промова про жінку «Музами не стають, музами народжуються» і запальне дефіле завоювали серця усіх.

Титул «Віце-королеви» отримала теж студентка першого курсу факультету права, гуманітарних та соціальних наук Юлія Хрієнко (№4), яка з дитинства захоплюється спортивними танцями, ставить перед собою нові цілі та впевнено їх досягає. Її танцювальна композиція «Єдиний» із народним театром танцю «Глорія» викликала бурю емоцій у глядачів, вразивши красою та майстерністю.

Неперевершеним був і акробатичний етюд «Почуття» Катерини Сапєлкіної (№5), студентки 5-го курсу факультету електроніки та комп’ютерної інженерії.

Учасниці також отримали подарунки від спонсорів конкурсу, а саме: магазину «Золото плюс», весільної агенції «Весілля люкс», торгівельної мережі «Бордо – територія гарного смаку», студії танцю «Реверанс», європейської кондитерської «Адажіо», бістро «Челентано», модельної агенції «Єва» та інших.

Титуловані особи цього року були увінчані діадемами від мережі магазинів «Квітка колібрі». До того ж, усі дванадцять фіналісток уже отримали у подарунок фотосесію від художника Юрія Язовцева. Приз читацьких симпатій від газети «Кременчуцька панорама» отримала Марина Шептун, студентка 3-го курсу Інституту механіки і транспорту, яка своїми пріоритетами вважає духовний розвиток та щасливу родину, а від інформаційного сайту «Кременчук Today» – Ірина Шелейко (гімназія №6).

Нагадаємо, що наступного року відкритий конкурс дівочої краси, таланту та інтелекту буде ювілейним – вже десять років «Королева університету» дарує неймовірний заряд краси, позитиву та майстерності. Чи зможе воно перевершити «дивовижне перевтілення», залишається поки що таємницею. Побажаємо нашим фіналісткам і далі рятувати світ красою!

Тетяна Шаповал,
студентка групи ВС-13-1