Фінальне шоу «Кременчук — місто здійснення мрій» відкритого конкурсу «Королева університету — 2012»

25 жовтня у міському Палаці культури відбувся фінальний етап відкритого конкурсу «Королева КрНУ — 2012».

Участь у відбірковому турі конкурсу взяли 43 красуні. Дванадцять із них стали учасницями фінального шоу «Кременчук — місто здійснення мрій». Серед них: Анастасія Сенченко — студентка факультету природничих наук, І курс; Наталія Колодяжна — студентка Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління, ІІІ курс; Анна Романенко — студентка факультету права, гуманітарних та соціальних наук, І курс; Валерія Щочка — студентка факультету економіки й управління, І курс; Яна Єгорова — студентка факультету економіки й управління, ІІІ курс; Ольга Іващенко — студентка факультету природничих наук, ІV курс; Анжеліка Кіянова — учениця ЗОШ № 17, 10 клас; Анастасія Шушпанова — учениця ліцею № 4, 11 клас; Анжеліка Бородай — студентка факультету «Фінанси та кредит» коледжу КрНУ, ІІ курс; Ольга Дейкун — студентка педагогічного училища, ІV курс; Оксана Палій — студентка медичного коледжу, ІІІ курс; Дар’я Боровик — студентка вищого професійного училища № 7, ІІІ курс.

Якщо знання — це сила, то надзвичайна сила — це інтелект, талант і краса. Саме у цьому чарівні дівчата й намагалися переконати вимогливе журі на чолі з ректором університету Михайлом Загірняком. Заради корони й прекрасних титулів їм довелося пройти непрості випробування сценою. Уже в першому конкурсі, який був домашнім завданням, їм випало демонструвати легку ходу на високих підборах і одночасно презентувати глядачам свою любов до рідного міста. Із допомогою відеоролика дівчата заглянули в історичне минуле вулиць центральної частини міста. У другому конкурсі фіналістки демонстрували власні таланти. А на завершення дефілювали у вишуканих вечірніх сукнях і розповідали про власні мрії стосовно того, як зробити кращим рідне місто.

Церемонія нагородження була особливо урочистою й розкішною. Подарунки від щедрих спонсорів так і сипалися до рук дівчат. Та найбільше вони чекали на вердикт журі. Його оголосив ректор КрНУ Михайло Загірняк. Таким чином титули «Принцеса Чарівності» та «Принцеса Фантазії» дісталися студентці педагогічного училища Ользі Дейкун і студентці коледжу КрНУ Анжеліці Бородай. Віце-королевою названо студентку ФЕіУ Яну Єгорову, а королевою — студентку ФПН Анастасію Сенченко, корону якій одягла минулорічна королева, випускниця ФПН Вікторія Смірнова.