Гала-концерт «Студентської весни – 2018» відбувся 5 квітня на сцені Міського палацу культури. Його організатори – управління молоді та спорту, управління культури і туризму Кременчуцької міської ради, щорічно відбирають для проведення цього свята талантів і творчості кращі художні номери від студентства всіх навчальних закладів міста.

Глядачі та вболівальники вкотре мали можливість насолодитися виступами артистів молодіжних колективів художньої самодіяльності. Варто відмітити, що всі концертні номери гала-концерту емоційно наповнили глядацьку аудиторію, бо кожен із них був підготовлений і виконаний на високому рівні.

Кожного року фестиваль молодіжної творчості «Студентська весна» відкриває нові таланти серед студентів міста. Всіх присутніх надзвичайно вразили виступи творчої молоді, які доводять, що немає меж у досконалості. Приємно, що разом з молоддю в ньому беруть участь студенти поважного віку, виступ яких визвав у  публіки шквал овацій.

Серед них зрозуміло і творчі доробки нашого університету. Народна вокально-хореографічна студія «Домінанта» виступила з двома композиціями: «Запали вогонь» та «Warrior». Пісню «Рахувати зірки» (Cover «One republic») виконав Народний студіо-гурт  «Квінтесенція». Народна аматорська студія хореографії і пластики «На межі поміж» показала глядачам хореографічну композицію  «Веселі бешкетники». А також до участі в Гала-концерті було запрошено гурт сучасного танцю ІМіТ, які виконали свою оригінальну танцювальну композицію «All to Dance».

У цей вечір студентів, їх педагогів, груп підтримок і глядачів привітав мер Віталій Малецький. В кінці концертної програми в подарунок від міської влади кожен творчий колектив вищих навчальних закладів II, III – IV акредитації отримав Диплом учасника фестивалю молодіжної творчості «Студентська весна 2018» та цінні подарунки.