3 квітня відбувся концерт ІІ етапу обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна – 2018» в актовій залі корпусу № 5 . Програма нашого університету містила 8 номерів, які представили постійно діючи творчі колективи, та 9 кращих номерів з першого відбіркового туру.

Зокрема хореографічні композиції народної у виконанні участників Народної аматорської студії хореографії та пластики «На межі поміж»: «Весняні квіти» на муз. С. Прокоф’єва, «Сеньйора Іспаньйола» та «Веселі бешкетники» .

Фрагмент прем’єрної вистави «Станція» за п’єсою О. Вітра було зіграно учасницями Народного театру-студії “Лілея”. Пісня «Про сенс життя» на муз. В. Коробова (керівника колективу) та вірші М. Єлізарова – викладача кафедри фізики прозвучала у виконанні Народного студіо–гурту «Квінтесенція». Вони ж представили на суд журі та глядача сover гурту «One republic», який в українському перекладі назвали “Рахувати зірки”.

Розпочинали та завершували програму концерту учасники Народної вокально-хореографічної студії «Домінанта». Вони виконали 3 композиції: «Нас мільйони жовто-синіх сердець», «Warrior» (анг. мовою) та «Запали вогонь».

Члени журі з Полтави відзначили високий рівень виконання пісень, віршів, танцювальних композицій, тощо. Неперевершеність і феєрія,  – саме такими високими словами можна відзначити виступи молодих артистів нашого університету.

Протягом всього концерту, який тривав майже півтори години, з глядачами у ролі ведучих спілкувалися і шуткували Даша Осіпова та Дмитро Котляр.

Фоторепортаж події  здійснив вже досвідчений фотограф – студент Віктор Петров, а за операторським пультом медіа обладнання дебютувала студентка 1 курсу – Людмила Рябенька.