Hospital-koncert

4 грудня до Дня Збройних Сил України активісти студентської профспілки нашого   університету та учасники арт-клубу “Студент” завітали до госпиталю інвалідів війни з концертом. Для поранених солдат були придбані ліки та мясо, тому що для одужання потрібні білки, а норма їжі, яку виділяє держава для бійців дуже мала. Ці гостинці і були вручені наприкінці головою студентської профспілки Оленою Суворовою.

Подивитися концерт були запрошені усі пацієнти та працівники госпиталю. Невеличка зала була повна. і глядачі щиро аплодували.

“Збройні сили України —
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу
Щира шана і подяка
Хлопцям, молодим солдатам,
Що строкову службу чесно
Сприйняли, як борг почесний!”

 такими словами розпочав концерт його ведучий, студент ФПГіСН Ярослав Лук”янець. Патріотичну тему підхопив Владлен Демченко, який виконав пісню з репертуару гурту “Кіно”, що викликала неабиякий відгук у слухачів. А Богдан Баєв – майбутній психолог, читав авторські вірші, підібрав  саме ті, які дуже підходили до цього свята.

Ліричну нотку привнесли до настрою глядачів своїм виконанням пісні “Лелека” Ірина Чекіна та аспірантка кафедри механіки та матеріалознавства Марина Беззубченкова, що прочла дуже зворушливий вірш:

“Воістину це так: в усі віки,
В усі часи, з початку світу-сонця
Попереду ішли чоловіки –
Захисники відважні, оборонці.”

Так, і зараз тисячі кременчужан захищають терени України, несучи службу в лавах ЗСУ. На них чекають родичі, і насамперед матері та дівчата. Тому дуже доречно прозвучали такі віршовані рядки:

“Відтак в усі часи, в усі віки,
(І буде світ повік на цім стояти),
«За мужем» бути мріяли жінки,
Із чоловіком долю поєднати.
Хай не зів’яне щирість цих рядків,
Вони любов’ю нашою зігріті, –
Цей вірш для дорогих чоловіків,
Що задля нас живуть на цьому світі!”

В фіналі концерту зі своїми пісенними вітаннями виступила вокально-хореографічна студія “Домінанта”. Глядачі подякували студентам за концерт та гостинці і сфотографувалися з усіма на пам’ять. На питання бійцям “чи вдалося хоч трохи підняти настрій напередодні свята?” – навіть в декілька голосів пролунала відповідь: “і навіть не трохи!”

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 821 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress