Традиційно напередодні 9-го травня студенти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського привітали ветеранів Кременчуцького обласного шпіталю з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Тема війни і миру, життя, смерті та безсмертя хвилює кожне прийдешнє покоління. І народжуються вірші, пісні і танці, які продемонстрували для ветеранів колективи художньої самодіяльності та творча молодь університету.

Незважаючи на те, що студенти представники молодого покоління, а ветерани – старшого, всі ми однаково прагнемо миру для своїх сімей та своїх осель. Щоб діти народжувались під мирним небом і засинали під ніжну колискову щасливих матерів своїх. Саме тому учасниці народної студії хореографії та пластики «На межі поміж» виконали підготовлену ними “Колискову”, пронизану любов’ю.

“Сьогодні залишилося так мало людей, кому ми особисто можемо сказати «спасибі» за подвиг перемоги над фашистською Німеччиною. – від імені студентів висловила свою вдячність ведуча концерту Анастасія Палюк – Дуже хочеться, щоб теперішні і майбутні молоді покоління шанували і поважали цей важливий день і все, що за ним стоїть.” Завдяки спільним зусиллям під час заходу панувала приємна атмосфера і радісний настрій.

Головний лікар Областного шпиталю ветеранів щиро подякував молоді за той час, що вона провела з ветеранами, за добрі слова, душевні пісні та проникливі хореографічні постановки. І закликав їх не зупинятися, бо танці і пісні – творчість несуть в душі тепло і сприяють тілесному здоровью та бадьорості.

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

2 217 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress