Конкурс «Королева КрНУ – 2015», який відбувся на головній сцені міського Палацу культури 12 травня, став одним із заходів до 55 -ої річниці нашого університету.  За десять років цей молодіжний проект став справжнім брендом міста, завоювавши велику популярність серед молоді та старшокласниць Кременчука. На зірковий подіум відбіркових турів десяти конкурсів сміливою і впевненою ходою вже піднялися більше ніж 400 красунь, 120 із них стали фіналістками.

В умовах війни на Донбасі ювілейний конкурс проекту було вирішено присвятити Україні, тож фінальне шоу проходило під назвою «А я просто українка, україночка». Кожній з дівчат судилося бути однією з головних героїнь незабутніх феєричних шоу, які були схожими за конкурсами, але такими різними за змістом. Кожній з учасниць фінальних шоу зовсім непросто було доводити вщент заповненому залу глядачів, що інтелект, талант і краса – то надзвичайна сила. Заради корони й прекрасних титулів їм довелося пройти непрості випробування сценою. Утім, кожна з них однозначно залишилася в десятирічній історії проекту справжнім переможцем.

За усе це всі вони завдячують ректорові університету Михайлу Васильовичу Загірняку. Адже це за його підтримки конкурс набирає все нових і яскравих барвів, завойовуючи серця все більшого кола учасниць і шанувальників. А він особисто є незмінним головою кожного фінального змагання й з великою радістю вручає дівчатам заслужені нагороди.

Україна у всьому своєму багатстві та розмаїтті стала наскрізною темою вечора, а тематика конкурсів і промови учасниць так чи інакше були пов’язані з патріотизмом, національними традиціями, минулим та сьогоденням. Традиційно змагалися фіналістки у двох категоріях: шість студенток – за звання «Королева університету» та «Віце-королева» та шість учениць шкіл, коледжів і училищ – за звання «Принцеса Чарівності» та «Принцеса Фантазії». На ретельну підготовку до фінального шоу дівчатам відвели декілька тижнів.

Вони повинні були підготуватися до непростих змагань:
– Конкурс стилізованого українського вбрання і промов «Родзинки моєї України» зі слайд-презентацією. Оцінювалася змістовність промови, презентації та красномовність – номінація «Інтелект і фантазія».

– Дефіле у спортивних шортах і топіках. Оцінювалася граціозність, зовнішня привабливість та пластика – номінація «Привабливість і грація».
– Творчий конкурс – номінація — «Краса і талант».
– Дефіле у довгих сукнях. Оцінюється вміння триматися і танцювати у довгій вечірній сукні, легка хода на підборах – номінація «Шляхетність та жіночність».

Так, у конкурсі промов «Родзинки моєї України» дівчата готували розповіді про Українську Венецію та Донецьку Швейцарію, усі куточки нашої держави, про які варто не лише знати, а й побачити на власні очі. Свої розповіді супроводжували слайд-презентаціями. А виступали у стилізованому українському вбранні. Загалом ця номінація мала назву «Інтелект та фантазія». У ній перемогла учасниця під № 2 Марія Обрящикова, студентка IV курсу факультету економіки і управління КрНУ. Стосовно творчого конкурсу, то дівчата заворожували, а іноді просто вражали своїми талантами. Конкурс вийшов, справді, багатогранним: пісні про Україну та дітей із блокадного Ленінграда, композиції під гітару, східні танці та з елементами стрип-пластики, зворушливий контемп «Останні хвилини прощання», постановницею якого була учасниця, і навіть дизайнерський показ мод весняної колекції. Тож вибір у номінації «Краса і талант» був, справді, непростим. Переможницею у ньому стала учасниця № 3 Ірина Чекіна, студентка ІІ курсу факультету економіки і управління КрНУ.

Особливі аплодисменти глядачів зірвали дефіле учасниць. Одне – у спортивних шортах і топіках (номінація «Привабливість і грація»), в якому перемогла учасниця № 11 Катерина Горобець, студентка ІІ курсу економічного відділення Кременчуцького льотного коледжу НАУ. Інше – у довгій вечірній сукні (номінація «Шляхетність та жіночність»), де кращою стала учасниця № 12 Дар’я Максименко, студентка ІІ курсу Кременчуцького професійного ліцею імені А.С. Макаренка.

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

5 258 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress