23 травня у Міському Палаці культури проходив конкурс «Королева КрНУ» під актуальним гаслом «Ми – за європейську освіту!», яке й визначило тематику конкурсів для претенденток. Ведучі розпочали вечір з привітання усіх присутніх: глядачів, учасників та журі, головою якого традиційно був ректор університету М.В. Загірняк.

Розповідаючи про особливості першого етапу боротьби за корону, ведучі акцентували на тому, що знання і наука – найдорожчі надбання людства, і саме цим висловом повинні керуватися учасниці у постановці номерів. Відповідно до визначених умов, дівчата виступали в ділових костюмах і розповідали про найкращі університети Європи, серед яких, звісно, був і наш національний університет. Учасниці зробили захоплюючі та цікаві доповіді й презентації, у яких віртуально ніби мандрували по: Німеччині, Австрії, Польщі, Франції, Словаччині, Великобританії, Італії, Угорщині, Фінляндії, Чехії, Іспанії. Кожна дівчина не тільки показала високий рівень ораторського мистецтва, а й блискучий інтелект та мовні здібності: виступи закінчувалися кмітливими та влучними цитатами мовою відповідною до обраних країн.

Однак, справжня королева повинна мати не тільки гострий розум, а ще надзвичайні творчі здібності, які й продемонстрували учасниці, завершивши свої розповіді про ВНЗ. Дівчата співали чуттєві та водночас динамічні пісні, танцювали, захоплюючи погляди неймовірною пластикою та хореографією, навіть відправляли журі та залу повітряні поцілунки – загалом, робили все можливе, аби довести свою талановитість та унікальність. Найбільше вразив публіку палкий танець живота у виконанні чарівної Анжеліки Бородай: відвертий наряд, впевнені та граціозні рухи й надзвичайна, яскрава посмішка нікого не залишили байдужими до магнетичної харизми учасниці. Не залишились без уваги виступ Сніщенко Анни, з її барвистим бабл-шоу та дитячим показом мод, та театрально-танцювальна постановка Ксенії Муликіної, яка захопила думки й погляди залу неймовірно емоційним читанням віршу в поєднанні з чаруючими звуками скрипки.

На радість чоловічої аудиторії, передостаннім етапом конкурсної програми був артистичний вихід дівчат у нарядах черлідерш. Костюми, виконані у жовто-блакитній гаммі, не тільки виглядали ефектно, а й повністю відповідали назві конкурсу «Привабливість і грація», якнайкраще підкреслюючи стрункість та красу дівочих силуетів. Під час виходів учасниць глядачі мали змогу передивитись на великому екрані короткі презентації-фотосесії дівчат та прослухати їх невеличкі розповіді про себе.

Завершувався грандіозний захід неперевершеним дефіле конкурсанток у неймовірних вечірніх сукнях. Дівчата вміло підібрали вбрання, підкресливши природну вроду та неповторну особливість кожної з них.

Суддям було неабияк складно винести рішення, але врешті-решт, за підсумками голосування та підрахунків результатів визначились переможці.

У першому конкурсі «Враження від подорожі по університетах Європи», перемогу у номінації «Інтелект і фантазія» за ділове вбрання і створенні образу спеціальний приз від магазину золотих прикрас «Золото плюс» виграла студентка факультету права, гуманітарних і соціальних наук, майбутній філолог – Ірина Євдокимова. А за змістовне розкриття теми та красномовність у цій же номінації спеціальний приз відділу міжнародних зав’язків виборола студентка факультету електроніки та комп’ютерної інженерії Ганна Сніщенко. У другому творчому конкурсі «Краса і талант» виграла студентка коледжу КрНУ Ксенія Мулиндіна, яка одержала приз від салону краси «Марія-Арт студіо».

У третьому конкурсі дефіле у черлідерських костюмах приз за перемогу в номінації «Привабливість і грація» від торгової марки «Квітка колібрі» отримала студентка Інституту механіки і транспорту Тетяна Матвієнко. Його вручив директор Михайло Михайлович Ярина.

У четвертому конкурсі дефіле у довгій вечірній сукні в номінації «Шляхетність та жіночність» перемогу здобула студентка ФЕКІ Ганна Сніщенко і отримала подарунок від Академії краси «Тіанде», який був вручений керівником сервісного центру «Кременчук» Наталією Хмарою.

Головні нагороди – титули та корони здобули:
титул «Принцеса Чарівності» присвоєний фіналістці Оксані Собенко – студентка медичного коледжу;
титул «Принцеса Фантазії» – Єлизаветі Жаровій – учениці колегіуму №25.

Віце-королевою Відкритого конкурсу «Королева університету-2016» стала Оксана Куренна – студентка факультету економіки і управління

Найвищу оцінку і титул Королеви Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 2016 року отримала фіналістка Анжеліка Бородай – студентка факультету економіки і управління.

 

 

One Thought to “«Королева КрНУ – 2016» – цікаве шоу про європейську освіту”

  1. Dweezil

    Как можно было сделать шоу из Европейского образования? Интересно было посмотреть! Правда, предсказуемо было, что рассказ именно про КрНУ выиграет, а в остальном – девушки красивые, творческие номера интересные. В общем, взгляд на европейское образование оригинальный 🙂

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 821 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress