16 травня у міському Палаці культури панувала атмосфера краси та жіночності, оскільки там відбулася найяскравіша подія цієї весни –«Королева КрНУ – 2018». Цьогоріч фінал конкурсу був приурочений такій значущій для кожного з нас події – Дню нашого університету. «У квітках віночка вплетена доля дівоча» – саме ця тема червонною стрічкою пронизувала увесь конкурс, кожна конкурсантка представляла квітку, що найкраще відображала її красу, грацію і темперамент.

За титул королеви, віце-королеви, а також за перемогу у різних номінаціях змагалися одинадцять конкурсанток. Студентки КрНУ боролися за звання «Королева КрНУ» та «Віце королева», а представниці вищих навчальних закладів міста I-II рівня акредитації та старшокласниці шкіл – за звання «Принцеса Чарівності» та «Принцеса Фантазії». vНа перших двох етапах конкурсу, що проходили паралельно під назвами «Інтелект і фантазія» та «Краса і талант», фіналістки виголошували промови на тему «Віночок вити – життя любити», а також демонстрували свої таланти та вміння.

 

Кожна учасниця обрала для себе квітку, яку і представляла під час першого етапу конкурсу − «Інтелект і фантазія». Перше випробування включало в себе коротенький виступ та відповідну слайд-презентацію. Розпочали низку розповідей про квіти, які вони уособлюють наймолодші учасниці шоу. Поліна Макаренко, конкурсантка під № 10, розповіла про квіти маку та їх значення у дівочому українському віночку. Дар’я Синельникова, учасниця під №11, представила символ дівочої ніжності – квітку волошки. Аліна Зіміна, фіналістка під № 12, повідала глядачам про дивну квітку чорнобривець як один із символів українського народу.

 

 

Наступною виступила учасниця під № 7 – Анастасія Погрібняк, яка обрала для себе квітку – незабудка, а за нею Наталія Нечипоренко – конкурсантка під № 10, яка розповіла про символ сім’ї та вірності – ромашку. Для творчого етапу конкурсу Анастасія Погрібняк підготувала чуттєвий вокально-хореографічний номер, а Наталія Нечипоренко розважила глядачів стендапом.

 

Ще одну трійку учасниць представили студентки КрНУ: Карина Панкова під №4, Олена Дорошенко №5 та № 6 – Валерія Кузнецова. Карина Панкова на першому етапі конкурсу представила до глядацької уваги слайд-презентацію та промову про квітучі гілочки з дерев та їх значення в українському віночку, а на другому етапі продемонструвала свій хореографічний талант. Олена Дорошенко розповіла присутнім про білосніжний цвіт калини, а також дивувала глядачів хореографічним номером «Маріонетка». Валерія Кузнецова уособлювала квітку – ружу (старовинна назва дикої троянди), а під час другої частини також продемонструвала неабиякий хореографічний хист.

 

 

Четверту трійку учасниць склали : Марина Морозова під №1 , №2 – Анастасія Катенкарь та №3 – Інна Калішенко. Марина Морозова підготувала промову про барвінок – найпершу квітку у дівочому віночку. Анастасія Катенкарь обрала для себе лілії, а Інна Калішенко – мальви. Другий етап включав у себе декламацію наповненого сенсом вірша у виконанні Марини Морозової, латиноамериканский танець від Анастасії Катенкарь, а також енергійну хореографічну композицію, яку продемонструвала Інна Калішенко.

 

Оцінювало ж учасниць вісім неупереджених та кваліфікованих членів журі, їх очолив Перший проректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор біологічних наук, професор Володимир Валентинович Никифоров. Конкурсне журі також представили: директор торгової марки «Прикраси для жінок «Квітка колібрі» Михайло Ярина; заступник директора модного бутіка «Золото плюс» Олена Кравченко; директор модельної агенції «Victory&Beauty» Віктор Гринченко; керівник студії танцю «Реверанс» Анастасія Зеленська; програмний директор радіо «Кременчук energy.106 FM» Тарас Ільїн та заступник директора Приватного акціонерного товариства «Кременчуцький завод технічного вуглецю» О. А. Давидовський.

 

 

Наступний блок випробувань також складався з двох конкурсів. Перший конкурс – дефіле у топах та спідничках, другий – дефіле у вечірніх сукнях. Під час обох конкурсів журі оцінювали гармонійність тіла конкурсанток, пластику рухів, вміння триматися на сцені, легку ходу на підборах. Вишукані та ніжні, як квіточки і водночас впевнені та сильні, дівчата демонстрували гарну поставу, впевнену ходу та справжню жіночу грацію.

Як зазначили члени журі, визначитися з переможницями було доволі складно, проте після обговорення у дорадчій кімнаті, журі винесло свій вердикт. У номінації «Інтелект і фантазія» перемогла Марина Морозова (ФПГСН); в номінації «Краса і талант» − Поліна Макаренко ( ЗОШ-31); в номінації «Привавбливість та грація» − Анастасія Катенкарь ( ФПГСН) ; у номінації «Шляхетність і жіночність» − Наталія Нечипоренко (ВПТУ№7).

 

Титул «Принцеса чарівності» було присвоєно Аліні Зіміній, фіналістці під № 12 ( КНВК-11). «Принцеса фантазії», саме це звання виборола учасниця під № 7 – Анастасія Погрібняк (медичний коледж). Віце-королевою Відкритого конкурсу «Королева університету – 2018» стала учасниця під №5 – Олена Дорошенко (Інститут механіки і транспорту) ). Омріяну корону та почесний титул Королеви Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 2018 року здобула Інна Калішенко учасниця №5 (факультет природничих наук).

Усі конкурсантки гідно виступили та отримали подарунки та квіти від спонсорів проекту, водночас глядачі отримали незабутні враження від побаченого шоу, адже «Королева КрНУ» щороку готує для своїх глядачів щось нове, нестандартне, вражаючи студентство сценарними та режисерськими вигадками. З нетерпінням чекатимемо наступного конкурсу, щоб повболівати за своїх учасниць та отримати весняний заряд позитиву. Дякуємо всім за участь!

Приємно також відзначити, що до підготовки у конкурсі вже приєдналися і спонсори, які хочуть підтримати наш молодіжний проект. Визначено генерального спонсора – це  компанія, яка покликана стати помічником для грамотного вибору техніки. З нами відомий інтернет-портал MOYO.UA , який зарекомендував себе, як зручний і компетентний провідник у світ комп’ютерної та іншої техніки.

Генеральним спонсором краси цьогорічного конкурсу стала Школа краси «Жофієль», яка обіцяє зробити такі зачіски та make-up для наших фіналісток, що їх чудові образи надовго запам’ятаються глядачам.

Дуже приємно, що вперше нам вдалося залучити до проекту місцевого виробника, з нами -Кременчуцький завод технічного вуглецю. А також із вдячністю хочеться відмітити наших традиційних спонсорів, серед яких:

  • Модельна агенція “Victory&Beauty”
  • Торгова марка аксесуарів для жінок «Квітка колібрі»
  • Магазин золотих прикрас «Золото плюс»
  • Студія танцю «Реверанс».

Попереду фотосесія учасниць та голосування за краще фото у ЗМІ, тож слідкуйте за подіями!

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6 430 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress