Засновником та художнім керівником театральної студії у КрНУ стала Олена Борисівна Літвіненко – актриса за фахом, яка вже мала досвід роботи у професійному театрі, на радіо та телебаченні. Перші учасники з”явилися у студентському театрі-студії у жовтні 2001 року, але Днем Народження завжди вважався грудень, тому що саме тоді вони вперше виступили перед викладачами і співробітниками, перевдягнувшись у колядників. Їх навряд чи ще можна було назвати аматорами, і лише після участі у ліричному вечорі до дня закоханих 2002 року, всі вони пройшли жартівливий обряд “Посвяти в актори”.

Це була плеяда талановитих і відданих мистецтву театру юнаків і дівчат, які залишились в колективі до випуску з університету: Тетяна Свченко і Марина Тараненко (Брильова), Надія Шапіро та Людмила Шабадас. Згодом до них приєднались Іван Качала та Максим Суховієнко і було підготовлено і зіграно

першу виставу за п’єсою Л.Філатова    “Лізістрата”.

 

  • “Собака на сіні” Лопе де Вега – 2005 рік;
  • “Пока горит свеча” за казкою К. Борисової – 2006;
  • “Фанатки” Р. Білецького – 2007;
  • “Професія місіс Уорен” Б.Шоу – 2008;
  • “Той, що відчиняє двері” Н.Неждани – 2008;
  • “SMS” за п’єсою А. Кареліна – 2009;
  • “Професійний гість” – 2010;

 

“Коли повертається дощ” Н. Неждани

DSC09657

 

 

One Thought to “Театр – студія “Лілея” – як все починалось”

  1. MikePl

    “Что я должен тебе ответствовать на тысячу бумажек, которые теперь вкруг меня лежат. Я хотел бы, чтобы ни одна из них не осталась без ответу. В каком я кафтане хожу? Часто ли бываю в театре? Завтре, сказывал мне Николай Федорович” – из какой пьесы, кто знает, театралы?

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6 431 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress