На меже

Восени 2013 року до колективу було набрано нових учасників, котрі зацікавились оригінальною стилістикою студії. В студію повернулись дві колишні учасниці Марина Тишко та Антоніна Максимова. Репетиції почались з освоєння основ класичної хореографії та поступово доповнювались вправами з сучасної хореографії та тренуванням вільної імпровізаційної пластики.

За досить короткий термін, тобто за 2 місяці була поставлена хореографічна композиція в мексиканському стилі, з якою колектив виступив на фінальному турі відкритого туру дівочої краси таланту та інтелекту  «Королева КрНУ-2013» в міському палаці культури. Танець наповнений латиноамериканською пристрастю, підкріпленою такими виразними засобами, як національні костюми та запальна мексиканська музика.

Потім ще за 2 місяці студія справилась з вивченням нового більш технічно складного, емоційно напруженого та філософськи наповненого танцю під назвою «Що стало з людиною» в супроводі пісні Еміра Кустуриці. Обидві композиції були представлені на обласному міжвузівському мистецькому фестивалі-конкурсі «Студентська весна» в університеті та  з останньою композицією колектив прийняв участь в гала-концерті міського фестивалю-конкурсу «Студентська весна» міському палаці культури.

В творчих планах колективу підвищення технічного рівня виконавської майстерності, оволодіння акторською майстерністю та розширення географії виступів.

Керівник студії Марина Вікторівна Брильова

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 821 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress