Дивна назва, чи не так? Але, якщо уточнити, що йдеться про внутрішній стан та танцювальний напрямок колективу, то все стає набагато яснішим. Специфіка  колективу – це поєднання класичної школи сценічного танцю та ідей авангарду.

Всі твори мають в собі філософський зміст, витриману драматургію, сюжетну лінію. Композиції здебільшого супроводжує альтернативна, не популярна музика.

Створено колектив у 2004 році і за час існування поставлено більше 20 хореогафічних постановок. На заняттях учасники займаються вправами з класичної хореографії, а також вільною імпровізаційною пластикою.

За словами засновника і керівника колективу Марини Брильової, урок класичного танцю найбільш ефективно формує «танцювальне» тіло, бо передбачає спеціальні вправи для постановки корпусу, виворітності та еластичності ніг, граціозності рук; а імпровізаційна пластика виховує фантазію, невимушеність рухів, свободу виконання. Пройшовши таку школу, учасникам доволі легко виконувати сучасний високоякісний хореографічний твір.

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 821 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress