Студійці «На межі поміж» здолали перший камінець

PMALYZXZIJk

Лише минулого року студія поповнилась зовсім новими учасниками, але незважаючи на це, студійці взяли участь в конкурсі на першість центральної України з сучасної та естрадної хореографії, що проходив у міському палаці культури 22.112014. До уваги журі була представлена хореографічна композиція «Що стало з людиною», з достатньо філософським змістом, як з рештою всі твори Марини Брильової, незмінного керівника колективу.


Танцівники разом зі своїм педагогом дуже хвилювались, як їх сприймуть судді – це люди з досвідом, які не мало побачили та й знаються на хореографії. На конкурсі було багато колективів з більшим досвідом та достатньо високим технічним рівнем. Учасники студії так би мовити і себе показали і на інших подивились. Виступили достойно та отримали кубок і диплом в категорії: молодь, починаючі, номінація: стилізація. «На межі поміж» отримали заряд позитивних емоцій та корисний досвід на майбутнє.

d18eefbb_o

Ось як наполеглива, копітка праця над здавалося б нудним, але таким корисним для формування «танцювального тіла» класичним танцем стає запорукою успіху. Обов’язковими для динамічної сучасної хореографії є не практика модерн-лексики, а і вправи біля хореографічного  станка та на середині зали зі стрибками, обертаннями, розтягуваннями.

Наша студія працює далі та не думає зупинятись на досягнутому. Як зазначає керівник Марина Брильова: «Ми не підкорили вершину, ми тільки здолали перший камінець». Студія завжди відкрита для нових знайомств, учнів та співпраці. Марина Брильова запрошує всіх бажаючих до свого колективу, адже керується відомим афоризмом: «Якщо ви можете ходити, ви можете танцювати».

Студійці «На межі поміж» здолали перший камінець: 1 комментарий

  1. dexhykxln

    «На грани между», у вас отличный потенциал — не останавливайтесь! Желаем вам новых, современных постановок и сплоченного духа в студии! А мы ждём ваших новых выступлений.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

601 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress