Найкреативніші студенти КрНу 2013 визначені!

Яскравий конкурс «Найкреативніший студент КрНу 2013» відбувся 17 жовтня. Це справді було незвичне явище, яке назавжди залишиться у нашій пам`яті. Підтримувати та вболівати за виступаючих прийшли не тільки друзі та одногрупники, а також й батьки конкурсантів, їх викладачі і заступники деканів.

Зал був наповнений теплими усмішками, гарним настроєм та бурхливими оплесками, під які шість креативних студентів: Лілія Литвинова (ФПГСН), Євгеній Набока (ІМІТ), Андрій Андрєєв (ФЕКІ) , Олена Василенко (ФЕУ), Дмитро Лісіцин (ІЕЕСУ) і Тарас Засядько (ФПН) вийшли на сцену для привітання. Оцінювали виступи керівники постійно діючих творчих колективів, лідери студентського самоврядування, голова Ліги КВН університету на чолі з проректором з НПРГ В.В.Сергієнко.

Конкурс складався із 4-х етапів, в яких учасники мали змогу проявити себе не тільки як творчі, але й дорослі і сформовані особистості. Першим з них була “Візитка”, де кожен учасник мав змогу представити себе та наш університет.
Наступним завданням стала “Презентація соціального проекту”:
1. «Книжковий замок» назвала свій проект Лілія, яка підмітила що в наш час “Інтернет та телебачення замінили книжки” та зробила лозунгом свого проекту девіз – “хто володіє інформацією, той володіє світом”;
2. «Подаруй дітям радість» — назва проекту Євгена;
3. «Інформування молоді, про гостру соціальну тему – аборт» вважає невідкладним Андрій, який запропонував низку заходів для цього;
4. «Проблема насильства над дітьми» хвилює Олену Василенко;
5. «Чужих дітей не буває» стверджував Дмитро і відзвітував як піклуються студенти інституту про вихованців інтернату;
6. Про «Батарейки, їх шкідливий вплив та способи утилізації» розповів Тарас.
В цій частині програми кожен конкурсант представив накипілу проблему соціального життя населення.
Під час виступів зал просто вибухав. Вболівальники були активні, як ніколи, і додали балів учасникам на третьому етапі. За рішенням журі, вболівальників факультету природничих наук було визнано найкращими.

Але найцікавішим був четвертий конкурс, адже у ньому студенти усіх факультетів мали змогу проявити себе творчо.
Він став справжнім різножанровим концертом: співали не тільки сольно, а й в дуетах, представили на суд журі та глядачів віршовану інсценізацію, програму черлідерів і світлодіодне шоу.
Щодо організації конкурсу, то слід відзначити роботу Наталії Лобушняк – заступника голови студентської профспілки, яка не тільки координувала процес підготовки, стала автором ідеї і сценарію, ще й виконала роль його ведучої.

Отже, підводячи підсумки конкурсу, можна впевнено стверджувати, що члени журі розгубились, тому що не змоги визначити одного переможця. Найкращими були визнані двоє хлопців, це Андрій Андрєєв – представник факультету ЕКІ і Тарас Засядько – студент факультету природничих наук. Саме Андрій стане лідером команди нашого університету, що візьме участь у міському конкурсі до Дня студента 13 листопада. Тож давайте вболівати за неї не менш завзято!

Бондар Анжела та Сисенко Ольга ВС-13-1

Андрєєв Андрій — ФЕКІ