&Изображение11Студентські роки – найкращі, найцікавіші та сповнені не тільки нових знань, а й нових вражень, друзів, подій, успіхів. Ці роки даються людині задля того, аби вона могла розкрити максимум своїх талантів і здібностей. І ці здібності можуть проявитися не тільки у навчанні або науці, а й у спорті та у художній творчості. Саме у цей час людина може і повинна  як найглибше пізнати себе, знайти своє місце у суспільстві.

Тому 24 вересня талановиті юнаки та дівчата, які щойно стали студентами нашого університету дебютували на вже традиційному мистецькому фестивалі “Університет шукає таланти – 2015”. Це своєрідний кастинг для поповнення постійно діючих творчих колективів та підготовки до участі в обласному мистецькому конкурсі «Студентська весна».

03_veduschieВже другий рік поспіль фестиваль дебютантів проходить у складний час для України та нашого народу.  Тому студентська профспілка запропонувала проводити його, як благодійну акцію «Заради миру – допоможи воїнам АТО». На зібрані кошти будуть незабаром закуплені і вручені подарунки воїнам, що  перебувають на оздоровленні в госпіталі.

Dc_spyI8-JUВлітку 2015 року усі наші колективи вкотре підтвердили почесне звання «Народного» своїми звітними творчими програмами. А найстаршому з них, що розпочав свою діяльність навесні 2001 року, студіо-гурту «Квінтесенція» звання «Народного» було присвоєно. Під час фестивалю звучали привітання на честь учасників, та їх незмінного керівника В.В.Коробова і саме їх виступ і відкрив концертну програму.

&Изображение10Дуже радісно, що цього року до нас поступило багато талантів. До участі було заявлено 20 художніх номерів, це на 8 більше, ніж торік! Найбагатшим на талановиту молодь виявився факультет права, гуманітарних та соціальних наук, вони представили номери не тільки вокального і танцювального жанрів, а також авторські вірші та гумористичну мініатюру.

01_DuetПриємне враження справили пісні у супроводі гітари. Хочеться висловити свою подяку всім тим, хто не ховав талантів і осмілився взяти участь в нашому фестивалі. Саме цим людям, незабаром, доведеться захищати честь університету в творчих конкурсах міста та області.

 

VxTpNMJaAv8Неважко здогадатися,  що для виконавців звучить, наче музика – звичайно ж  оплески. Наші аматори отримують не тільки іх, Гріють їхні душі визнання та високі оцінки журі. Щорічно кращі з  кращих стають учасниками міського Гала концерту, та обласного туру фестивалю – конкурсу «Студентська весна». І на першому осінньому культурному заході було вручено їм чесно зароблені дипломи. Вручала дипломи переможцям ІІ туру мистецького конкурсу кандидат історичних наук, доцент, начальник відділу культурно-масової роботи Тамара Миколаївна Плаксій.

Бажаємо натхнення учасникам колективів і, попри стислий графік, підготувати якомога кращу концертну програму.

 

One Thought to “Нові таланти дебютували на сцені КрНУ”

  1. Nuts

    Молодці, що постійно організовуєте такі заходи для молоді.
    Надихнули, доречі, на цікаву ідею, будемо у нас втілювати ))

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 821 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress