Нові таланти дебютували на сцені КрНУ

&Изображение11Студентські роки – найкращі, найцікавіші та сповнені не тільки нових знань, а й нових вражень, друзів, подій, успіхів. Ці роки даються людині задля того, аби вона могла розкрити максимум своїх талантів і здібностей. І ці здібності можуть проявитися не тільки у навчанні або науці, а й у спорті та у художній творчості. Саме у цей час людина може і повинна  як найглибше пізнати себе, знайти своє місце у суспільстві.

Тому 24 вересня талановиті юнаки та дівчата, які щойно стали студентами нашого університету дебютували на вже традиційному мистецькому фестивалі «Університет шукає таланти — 2015». Це своєрідний кастинг для поповнення постійно діючих творчих колективів та підготовки до участі в обласному мистецькому конкурсі «Студентська весна».

03_veduschieВже другий рік поспіль фестиваль дебютантів проходить у складний час для України та нашого народу.  Тому студентська профспілка запропонувала проводити його, як благодійну акцію «Заради миру — допоможи воїнам АТО». На зібрані кошти будуть незабаром закуплені і вручені подарунки воїнам, що  перебувають на оздоровленні в госпіталі.

Dc_spyI8-JUВлітку 2015 року усі наші колективи вкотре підтвердили почесне звання «Народного» своїми звітними творчими програмами. А найстаршому з них, що розпочав свою діяльність навесні 2001 року, студіо-гурту «Квінтесенція» звання «Народного» було присвоєно. Під час фестивалю звучали привітання на честь учасників, та їх незмінного керівника В.В.Коробова і саме їх виступ і відкрив концертну програму.

&Изображение10Дуже радісно, що цього року до нас поступило багато талантів. До участі було заявлено 20 художніх номерів, це на 8 більше, ніж торік! Найбагатшим на талановиту молодь виявився факультет права, гуманітарних та соціальних наук, вони представили номери не тільки вокального і танцювального жанрів, а також авторські вірші та гумористичну мініатюру.

01_DuetПриємне враження справили пісні у супроводі гітари. Хочеться висловити свою подяку всім тим, хто не ховав талантів і осмілився взяти участь в нашому фестивалі. Саме цим людям, незабаром, доведеться захищати честь університету в творчих конкурсах міста та області.

 

VxTpNMJaAv8Неважко здогадатися,  що для виконавців звучить, наче музика – звичайно ж  оплески. Наші аматори отримують не тільки іх, Гріють їхні душі визнання та високі оцінки журі. Щорічно кращі з  кращих стають учасниками міського Гала концерту, та обласного туру фестивалю – конкурсу «Студентська весна». І на першому осінньому культурному заході було вручено їм чесно зароблені дипломи. Вручала дипломи переможцям ІІ туру мистецького конкурсу кандидат історичних наук, доцент, начальник відділу культурно-масової роботи Тамара Миколаївна Плаксій.

Бажаємо натхнення учасникам колективів і, попри стислий графік, підготувати якомога кращу концертну програму.

 

Нові таланти дебютували на сцені КрНУ: 1 комментарий

  1. Nuts

    Молодці, що постійно організовуєте такі заходи для молоді.
    Надихнули, доречі, на цікаву ідею, будемо у нас втілювати ))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

601 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress