Учасники студентського театру-студії “Лілея” під керівництвом фахівця відділу КМР Катерини Сазонової підготували і 20 грудня провели в інтернаті О.С. Макаренка цікаву і веселу святкову програму до Дня Св. Миколая.

На свято біля ялинки зібралися дітлахи 1-8 класів, вони грали, співали і танцювали із завзятими скоморохами. А родзинкою свята стало наукове шоу з неоновими мильними бульбашками, яке буквально зачарувало дітей.

Не залишилися школярі інтернату і без подарунків від нашого університету. Завдяки студентському активу були зібрані кошти, та придбані канцелярські принади для допомоги у навчанні у другому півріччі. Серед святкових побажань пролунало: “Навчайтеся добре на користь собі та людям!” Особливо хочется відзначити стдентів Олександру Голоскок і Тетяну Юхно (ФЕКІ)та Андрія Завязкіна (ІМІТ). А також подякувати агенції “Coollab” за допомогу у підготовці шоу.

 

А 27 грудня творчі сили студентства традиційно привітали ветеранів Кременчуцького обласного госпіталю. Вони підготували святкову програму із зимовою вікториною та загадками, співали пісень, читали вірші і танцювали.

Свято на залишилось без вітань від студентського Діда Мороза, який дістався на свято новим кременчуцьким тролейбусом (за сценарієм), у якому так і не розібрався, як підключитися до вай-фай. Тема знайшла відгук та посмішки у літньої адиторії госпіталя.

Найгучніші оплески дісталися учасницям студії хореографії та пластики, які запалили глядачів танцем новорічних ельфів і додали позитивного настрою.

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

5 258 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress