Осінній кубок Ліги КВН — 2015

26 листопада в актовій залі п’ятого корпусу панували  шалений драйв та відмінний настрій. адже боролися за кубок сміху чотири команди університету та гості з Комсомольська, а саме: дебютували команди «Капустняк»,  «Кто сверху»,  «Окраина» та вже досвіччені і шалені «КБД» — дівоча збірна КрНУ. З Комсомольску завітав до нас в гості веселий тандем «ДС».

Конкурс-привітання запам’ятався неймовірно веселими сценками, Наприклад, глядачам сподобалися номери збірної команди «Окраина» про бабусю у громадському транспорті та про типові негаразди у різних «темних» районах нашого міста. З яскравим артистизмом та гумором поставили свій виступ «Ктосверху», Сергій Утянський, що був одним з членів журі, навіть зауважив, що саме вони розсмішили його найбільше. Не залишився без уваги й шалений, оптимістичний драйв дівчаток з «КБД». «Капустняк» та «ДС» вразили публіку своїми надзвичайно життєвими та знайомими всім жартами з студентського життя та стосунків між хлопцем та дівчиною.

Як завжди, конкурс «Розминка» виявився більш складним, особливо для новачків. Найвдалішими відповідями змогли похизуватися «Окраина» та «КБД», отримавши найбільшу кількість балів за цей конкурс.

Як відомо, у КВН немає програвших, але деякі з учасників все ж таки змогли виділитися серед інших. У номінаціях «Кращий актор» та «Краща актриса» здобули перемогу Владлен з команди «Капустняк» та Лілія від збірної ФЕУ «Кто сверху».

За результатами підрахунків, золотий кубок осіннього сезону КВН КрНУ отримала команда «Окраина», усі учасники конкурсу були нагороджені дипломами та солодкими призами від спонсору заходу ТМ «Lukas».