Поетична зустріч «Кобзар моєї епохи»

Поэтична зустричСтуденти і викладачі нашого університету не стоять осторонь культурно-просвітницького життя міста. Нещодавно 22 квітня у Палаці культури «Нафтовик» за підтримки органів міського самоврядування відбувся творчий вечір відомої не тільки у нашому місті, а й в Україні та за її межами талановитої поетеси, члена Київського обласного товариства «Поліське земляцтво» та міського поетичного салону «Журавушка» Юлії Юхимівни Ющенко.

З нагоди 200-річного ювілею генія української нації Т.Г.Шевченка та презентації нового видання Ю.Ю.Ющенко «Кобзар моєї епохи» громадськість міста мала можливість почути її поетичне слово, у якому знайшла втілення і християнська мораль, і дух народного Пророка.

Знаменним є і те, що Юлія Юхимівна народилася на Поліссі, у басейні рр. Прип’яті та Дніпра у селі Луб’янка Чорнобильського району запалився її поетичний вогник, та доля завела її до Кременчука. І ось Юлія Юхимівна стверджує, що людина створена на землі для добра, краси і любові, а безвір’я спусотшує душу людини, робить її байдужою і безвідповідальною. Сьогодні прийшла пора замислитись про спасенний шлях, який зоріє під Божим Законом.

Студенти і викладачі Кременчуцького національного університету імені  М. Остроградського, продовжуючи відзначати знаменну шевченківську тематику, взяли активну участь у проведенні цієї зустрічі. Вони читали поезію Ю.Ю.Ющенко, виконували вокальні твори, що стало прикрасою програми творчого вечора.