16 жовтня 2014 року в актовій залі корпусу № 5 відбулося яскраве шоу, на якому цього року були визначені найкреативніший студент КрНУ та найкраща команда серед Інститутів і факультетів нашого університету.  Його учасниками стали п’ять команд, адже ФЕКІ та ФЕУ обєднали свої зусилля, надавши єдиний мандат довіри Родіону Зінов’єву.

Факультет природничих наук представляв Богдан Кондратенко, факультет права, гуманітарних і соціальних наук – Світлана Глушич, Інститут механіки та транспорту – Наталія Пазинич, Інститут електромеханіки, енергозбереження та систем управління – Роман Журихін. У кожного учасника була власна команда та група підтримки.

Згідно з положенням про проведення конкурсу кожний учасник мав підготувати візитну картку університету, презентувати соціальний проект і продемонструвати власні таланти в Х-факторі. Окремий конкурс чекав і на групи підтримки. Оцінювали конкурси члени журі на чолі з першим проректором В.В. Нікіфоровим і проректором В.В. Сергієнко.

Особливий вклад в организацію та проведення конкурсу вклала студентка четвертого курсу Анна Матюхіна. Їй належала ідея щорічно відзначати спеціальними призами не тільки найкреативнішого студента, а  і  найкращу, дружну та масову команду. Зіркасті статуетки стали символом цого заходу, і сподіваємось будуть традиційними призами і надалі. Анна та дебютант-першокурсник Артуру Гузь гідно і піднесено провели це студентське свято.  Як тільки-но вони запросили команди на сцену, зал вибухнув шаленими оваціями уболівальників. Не вщухали вони й упродовж усього вечора.

Візитна картка, на думку журі, була найкращою у четвертокурсника Романа Журихіна. Назвавшись щасливою людиною, котра з радістю вчиться улюбленій спеціальності, він з особливим почуттям гумору та любові представив рідну Альма-матер.  У другому конкурсі Роману також вдалося представити проект, який найбільше відповідав статусу соціального проекту. Його головною метою було навчання студентів основам безпеки життя, що у нинішніх умовах війни на сході України є надзвичайно важливо.

Щодо Х-фактора, то усі учасники виявилися талановитими й зуміли продемонструвати власну родзинку. Вокал Богдана Кондратенка і Наталії Пазинич, на думку журі, був гідним представлення на Х-факторі СТБ. Світлана Глушич проникливо прочитала вірш Костянтина Симонова «Чекай мене» українською мовою, присвятивши його родинам учасників АТО. Збірна команда ФЕКІ- ФЕіУ підготували цілий міні-концерт із декількох різнопланових номерів. А от Роман Журихін зробив ставку на гумор і вийшов на сцену у шотландській спідниці. Декілька іскрометних мініатюр з допомогою команди, виконання пісні «Я мужик», а на завершення серйозне декламування рядків Тараса Шевченка зробили цей виступ найбільш креативним.

Тож, за підсумками усіх трьох конкурсів, очікувано найкреативнішим студентом став Роман Журихін. Найбільш креативною командою було названо збірну ФЕКІ – ФЕіУ, її група підтримки також була визнана найкращою. Вручаючи нагороди переможцям, В.В. Нікіфоров подякував як учасникам, так і організаторам за те, що спільними зусиллями зуміли влаштувати таке чудове свято. Водночас конкурс не тільки визначив переможців, а й засвідчив те, що у КрНУ достатньо талановитих і креативних студентів, спроможних гідно представити ВНЗ як на міському, так і обласному конкурсах «Студент року -2014».

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 821 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress