«Студентська весна КрНУ-2015» стартувала

• Квинтэссеция"Ми - єдині"
  • ВедущиеВстречаем Весну
  • Домінанта"Годі, браття, сумувати"
  • На грани междуМексиканська композиція
  • КБДКоманда КВН
  • Доминантадівочий ансабмль
  • Квінтесенція
Квинтэссеция1 Ведущие2 Домінанта3 На грани между4 КБД5 Доминанта6 Квінтесенція7
slider jquery by WOWSlider.com v5.4

Традиційно мистецький фестиваль «Студентська весна» у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського розпочинається у перші дні березні на Масляну. І ось 10 березня у актовій залі корпусу № 5 зібралися усі шанувальники «Студентської весни», щоб попрощатися з холодною Зимою й зустріти красуню –Весну.

Про офіційне відкриття ХV мистецького фестивалю «Студентська весна — 2015» оголосила проректор з науково-педагогічної роботи та гуманітарної освіти В.В. Сергієнко.
«Студентська весна» — це завжди свято радості, сподівань і надії на краще майбутнє, — наголосила Валентина Василівна, — А ще це демонстрація багатогранних талантів наших студентів, котрі не тільки уміють добре вчитися, а й цікаво та змістовно відпочивати.

Тож свої таланти демонстрували колективи художньої самодіяльності університету: народна аматорська студія хореографії і пластики «На межі поміж» (керівник Марина Брильова), народна аматорська вокальна студія «Домінанта» (керівник Марина Аграмакова), народний театр-студія «Лілея» та Медіа — клуб (керівник Олена Літвіненко), музично-вокальний студіо-гурт «Квінтесенція» (керівник Віктор Коробов). Не обійшлося й без КВН-у. На сцену з веселими репризами та жартами під керівництвом Каті Нікітіної вийшла збірна команда дівчат «КПД», що російською означає «Как бы девушки».

Творчим дійством на сцені разом із глядачами насолоджувалася й красуня-Весна, обіцяючи, що обов’язково буде теплою й лагідною , а ще мирною й барвистою. Утім, зустріч із Весною на цьому не завершилася, адже фестиваль триває.