Свято танцю, а точніше намисто з хореографічних історій та роздумів було представлено Народною студією хореографії та пластики під час звітноього концерту до ювілею колективу. Учасники та керівник – Мирина Брильова,  дуже ретельно готувалися до цвієї події,  а промайнув концерт наче одна мить… Коли відгриміли аплодисменти, відзвучали слова вітань, Марина зізналась, що дуже хвилювалась, адже це був перший сольний концерт для її колективу.

Підводячи підсумки діяльності за 15 років існування, треба відзначити, що було поставлено чимало хореографічних композицій, змінилося безліч учасників, але студія, як невмирущий фенікс постійно відновлюється. Кожного року прощається з випускниками, а восени знову поповнюється новими талановитими молодими людьми.

 

У цього колективу безумовно є своє обличчя, бо постановки хореографа навряд чи сплутаєш з чиїмись іншими.  В програмі колективу багато філософських постановок, які розкривають особливості людської натури, взаємин і положення особистостві в соціумі.

 

У кожного танцю – своя історія. Постановка – це колективна творчість: перш ніж танцювальна історія постане на суд глядача, студія працює не тільки над стилістикою рухів, але і над філософією танцю, історичним підтекстом.і

Хореографічні композиції, що  були показані на концерті:

  1. «Весняні квіти»
  2. «Лети моя душа»
  3. «Танго легковажності»
  4. «Вигнанці»
  5. «Інше плем’я»
  6. «Великі сподівання»
  7. «Веселі бешкетники»
  8. «Сеньйора Еспаньйола»
  9. Фрагмент з «Сюїти вільної душі»
  10. Зумба – фінал

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6 429 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress