З 22.06 по 2.07 аматори Народного студентського театру-студії “Лілея” побували на Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва “Від Гіпаніса до Борисфена 2018”, що проходив  в курортному місті Очаків Миколаївської області. Це були чотири дні досвіду і знайомств з театралами всієї України, адже в цьому році його учасниками стали представники аж 19 регіонів нашої країни.

Всі 4 дні наші студенти на чолі з керівником були у захваті від насиченості фестивальної програми. “Ми старались максимально охопити в ці чотири дні фестивальну програму і відвідати якнайбільше заходів, адже кожного дня нам було запропоновано майстер класи від досвідчених викладачів та по 4 вистави”, – поділилися своїми враженнями студійці.

 

 

Народний театр-студію нашого університету булот представлено спектаклем “Станція” О.Вітра, який було підготовлено протягом 2017-2018 навчального року. Його прм”єра відбулась у квітні, його побачили кременчужани на місцевому фестивалі “Кременчуцька театральна весна”, і він був тепло прийнятий глядачами. Це окрилило наших аматорів і вони подали заявку на участь у Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва. Треба зауважити, що колектив вже брав у ньому участь у прийдешні роки, але з тих пір фестиваль набув популярності та масштабу і для того, щоб потрапити на нього  цого року треба було пройти відбірковий тур.

 

відео

 

Попри те, що глядачі вдячно зустріли фестивальний показ вистави нашого театру, журі зробили декілька важливих зауважень з побажаннями розвиватись і вдосконалювати акторську гру та режисерське бачення. “Звісно ми прислухаємось і наступного року вже будемо сподіватись на перемогу!!! Окрім фестивальних заходів ми ще встигли покупатись у ласкавому чорному морі, відвідати музей та галерею у м.Очаків, побувати на Кінбурській косі. Це були неперевершені та насичені чотири дні літа!!!” – розповіла Катерина Сазонова, постановник вистави  “Станція”.

 

 

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6 431 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress