Цьго року на сцені дебютували декілька композицій. З новим складом учасників ми починали від простого і потроху ускладнювали свої задачі. За традіцією, танцюристам – новачкам прийшлось опановувати класичний екзерсис біля станку. Звичайно, що виходило не одразу і діло доходило до розпачу і сліз, але вони старанно готували своє тіло до виконання танцювальних па. І незважаючи на хвороби, сесію та інші негаразди, студентами – аматорами традиційно було підготовлено відкрите заняття з класичної хореографії, на яке були запрошені керівники інших творчих колективів КрНУ та начальник ВКМР – Плаксій Т.М. А на прикінці року керівник колективу отримала незвичний творчий подарунок – ось таку відео – подяку.

З цими учасниками було створено хореографічні композиції «Суперечка переваг по-мексиканськи»  і «Що стало з людиною», з якими колектив взяв участь в ряді університетських та міських заходів. В тому числі, вони були виконані на сцені Міського палацу культури.

Завершено було 2014 рік традиційною участю у новорічних концертах в інтернаті імені Макаренка та госпіталі для ветеранів,