Останній 2014 – 2015 рік роботи колективу був досить насиченим та плідним. Склад поповнився новими талановитими та обдарованими особистостями. До стандартних та звичних для студії занять з класичного та сучасного танцю додалися підтримки та основи акробатики. Серед нових постановок студії цього року по-перше, патріотична  хореографічна композиція «Сюїта вільної душі».

Цю композицію було задумано та створено у повноправному співавторстві з учасниками колективу, які дуже свідомо віднеслись до воєнних подій у нашій державі.

Сюїта має 4-частну структуру і включає 2 хореографічні частини спочатку та в фіналі, і 2 пластичні в середині, які відтворюють сцену бою і сцену листа до матері. Хочется відзначити артистизм Єлизавети Лютикової, яка дуже артистично виконала роль матері.

Ця композиція з успіхом була виконана участниками студії на ІІ турі фестивалю-конкурсу «Студентська весна – 2015», гала-концерті міського фестивалю “Студентська весна” в МПК та міському концерті присвяченому Дню Перемоги.

Не можна не згадати цікавий досвід участі колективу в дещо новому та нестандартному жанрі – сучасному перформансі «Шахова партія»

на відкритті виставки концептуальної графіки художника Сергія Брильова «Для Івана Григоровича занадто яскраво».

 

Розвиток та вдосконалення хореографічних і театральних вмінь саме в цьому напрямі є однією з цілей студії в подальшому.

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 821 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress