12 квітня відбувся закритий кастинг, на якому оргкомітет відкритого конкурсу краси, таланту та інтелекту “Королева університету ” , визначив дванадцятку  фіналісток. До лав учасниць фінального шоу, що відбудеться 16 травня, було відібрано 6 студенток КрНУ та 6 потенційних абітурієнток нашого вищого навчального закладу.

Жеребкування для участі в конкурсі відповідальний, хвилюючий та веселий момент

В фіналі наш університет гідно представлятимуть студентки ФПГіСН: Марина Морозова (№1) та Валерія Кузнецова (№ 6), красуні в ФПН: Анастасія Катенкар (№ 2) та Інна Калішенко (№ 3), дівчина в ІЕЕСУ Карина Панкова (№ 4) та студентка ІМіТу Альона Дорошенко (№ 5).

Представницям вищих навчальних закладів міста I-II рівня акредитаці відповідно дісталися:

№ 7 – Анастасія Погрібняк (медичний коледж),

№ 8 – Віолетта Геріна (КПЛ ім. А. С. Макаренка),

№ 9 – Наталія Нечипоренко (ВПУ № 7).

Школярки витягнули жереб, згідно якому виступатимуть на конкурсі під під такими номерами:

№ 10 – Поліна Макаренко (ЗОШ 31),

№ 11 – Дар’я Синельникова (ЗОШ 10),

№ 12 – Аліна Зіміна (КНВК 11).

Тож, бути учасницею фіналу звичайно почесно та приємно, але попереду ретельна підготовка. Вже визначені дні репетицій з дефіле, яке вони повинні опанувати за наступні 4 тижні. Дівчата отримали завдання щодо підготовки своїх нарядів, у яких вони будуть вражати глядачів на різних етапах фінального шоу:

• На дефіле у коротких топах та спідничках. Номінація «Привабливість і грація».
  • У творчому конкурсі. Номінація  «Краса і талант».
  • Та неймовірно жіночному та шляхетному дефіле у довгих сукнях. За яке вони можуть вибороти перемогу у номінації  «Шляхетність та жіночність».

А також їм доведеться підготувати дві промови. Одну, як аудіовізитку, яка буде супроводжувати їх під час дефіле – знайомства, та конкурсну промову на тему «Віночок вити – життя любити» зі слайд-презентацією. У ній оцінюється змістовність тексту, презентації та красномовність, і присуджується перемога у номінації  «Інтелект і фантазія».  Хочется закликати конкурсанток “Вперед, дівчата до перемоги! Доведіть, що ви – не тільки молоді  та гарні, а ще й розумні, відповідальні і талановиті!”

Приємно також відзначити, що до підготовки у конкурсі вже приєдналися і спонсори, які хочуть підтримати наш молодіжний проект. Визначено генерального спонсора – це  компанія, яка покликана стати помічником для грамотного вибору техніки. З нами відомий інтернет-портал MOYO.UA , який зарекомендував себе, як зручний і компетентний провідник у світ комп’ютерної та іншої техніки.

Генеральним спонсором краси цьогорічного конкурсу стала Школа краси «Жофієль», яка обіцяє зробити такі зачіски та make-up для наших фіналісток, що їх чудові образи надовго запам’ятаються глядачам.

Дуже приємно, що вперше нам вдалося залучити до проекту місцевого виробника, з нами -Кременчуцький завод технічного вуглецю. А також із вдячністю хочеться відмітити наших традиційних спонсорів, серед яких:

• Модельна агенція “Victory&Beauty”
  • Торгова марка аксесуарів для жінок «Квітка колібрі»
  • Магазин золотих прикрас «Золото плюс»
  • Студія танцю «Реверанс».

Попереду фотосесія учасниць та голосування за краще фото у ЗМІ, тож слідкуйте за подіями!