Фахівці відділу культурно — масової роботи

ПТНВідповідальназа культурно-масову роботу у КрНУ доцент кафедри соціально-політичних наук Плаксій Тамара Миколаївна фото30 017Керівник музично-вокального студіо гурту «Квінтесенція» Віктор Володимирович Коробов
Керівник Народної аматорськоі       студії хореографії та пластики    «На межі поміж»  Марина Вікторівна Брильова

Керівник Народної аматорськоі вокальної студії  «Домінанта»  Марина Олександрівна Аграмакова

 Художній керівник, режисер  та голова Медіа — клубу Олена Борисівна Літвіненко Ковинько АндрейГолова Ліги КВН КрНУ Андрій Ковінько
 Катерина СазоноваКерівник Народного театру -студії «Лілея»  Катерина Сазонова  фото30 055Звукорежиссер Олександр Володимирович Костенко

Відділ культурно-масової роботи зі студентами був створений наказом ректора 23 травня 2001 року, коли значно збільшилась кількість студентів, які навчались за денною формою. Виникла потреба значно покращити рівень виховної та культурно-масової роботи серед студентів, забезпечити їх змістовне дозвілля.

ВКМР планує свою роботу згідно комплексного плану виховної роботи КрНУ щосеместрово спільно із студентською радою і cстудентською профспілкою університету; організує і проводить такі загально-університетські заходи:

— «День закоханих»,
— «Хэллоуин»,
— «Містер Мачо»,
— «Новорічний маскарад»

Творчі сили студентів об’єднанні до Арт-клубу «Студент», активісти якого — це факультетські культ організатори та учасники постійно діючих творчих колективів і клубів. Першим творчим колективом, що розпочав свою діяльність був студіо-гурт «Квінтесенція» (весна 2001), за ним біло створено театр-студію «Лілея» (восени 2001), а у 2003 році здійснили перший набір учасників вокальна і хореографічна студії. Але найстаріші традиції в нашому університеті належать КВН: перша команда «Квінта» вже грала у цю запальну гру з 1997 року, в той час коли її учасники вчились на вечірньому факультеті.

Багато творчих задумів було вкладено в його становлення першим начальником ВКМР Наталією Геннадіївною Дольниковою, яка працювала зі студентами 12 років. За її ініциативою було започатковано мистецький конкурс «Студентська весна» ще у 2001 році, переможці якого декілька років поспіль отримували в нагороду цікаві і пізнавальні екскурсії до маєтку Богдана Хмельницького у Чигрин, до дендропарку Срфіївка в Умані, в Київ і Полтаву.

У 2013 році керівництво відділом перейшло до Тамари Миколаївни Плаксій,  З’явились нові керівники  та заходи. Культурне життя навчального закладу і студентська творчість невід’ємні одне від одного, тому  будуть існувати завжди.

Кабінет — 5309, т.3-41-11, вн. тел. 20-22.

ВКМР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

601 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress